Kyiv, Ukraine
You are here: Home /

Executive MBA у Києві

Програма Executive MBA (EMBA) - інноваційна програма для сучасних менеджерів та бізнес-професіоналів, спрямована на підвищення рівня їх навичок та знань, кар'єрний та особистісний розвиток. Учасники програми збагатять свій досвід та розділять найкращі практики разом з людьми з різних культур, країн та галузей. Щороку кращі менеджери з різних компаній Південно-Східної Європи стають студентами нашої програми МВА. Немає потреби залишати свою посаду або припиняти кар'єрний розвиток, щоб навчатись на програмі, оскільки учбові модулі (курси) проходять раз на місяць.

Програма Executive MBA має п'ять наступних напрямків спеціалізації (треків):

MBA в загальному менеджменті
МВА в маркетингу
МВА в фінансах
МВА в логістичному менеджменті
МВА в менеджменті охорони здоров'я
МВА в управлінні персоналом

 

Відмінний викладацький склад

Програма Executive MBA викладається командою висококласних професорів та галузевих експертів з різних країн (Великобританія, Греція, США, Канада), що робить програму дійсно інтернаціональною.

Нетворкінг в по-справжньому міжнародному навчальному середовищі

Студентська спільнота програми МВА об'єднує професіоналів та управлінців приблизно з 10 різних країн. Такий крос-культурний мікс надає студентам унікальні можливості для нетворкінгу. Міжнародне студентське середовище та інтернаціональна команда викладачів закріплюють статус міжнародної програми.

Диплом МВА Університету Шеффілда

Після успішного виконання всіх вимог навчального плану випускники отримують оригінальний диплом магістра з бізнес-адміністрування (МВА) Університету Шеффілда (Великобританія).

Контактна інформація.

Завітайте на веб-сайт програми ЕМВА (англійською)

 

 

Бакалаврські та магістерські програми у Салоніках, Греція

Напрямки навчання: бізнес, психологія, комп'ютерні науки
 
В головному кампусі Сіті Коледж (Салоніки), проходить навчання на бакалаврських та магістерських програмах, які пропонуються трьома департаментами: бізнес-адміністрування та економіки, психології та комп'ютерних наук.
 
Більш детальна інформація щодо програм, які проходять у Салоніках, доступна тут.

Примітка: Ви будете спрямовані до веб-сайту головного кампусу в Салоніках (Греція).
 

 

 

 

 

 

 

back
Change your Cookies Preferences